Корзина
65 отзывов
Производители
Контакты
Интернет - магазин " Скриня "
+3809729730990730966394Анна
+380989920560Наталия
Анна, Наталия
УкраинаКиев ул. Дмитриевская, 24 район Цирка (склад-точка самовывоза, стационарного магазина нет ) Товар забирается по предварительной договоренности.
0972973099
0972973099; 0989920560
Карта

Рюкзаки, ранцы, сумки Kite

Німецький бренд KITE в першу чергу піклується про якість своєї продукції, і приділяє велику увагу матеріалам та фурнітурі. Протягом восьми років KITE надає можливість своїм партнерам в Україні представляти високоякісні популярні рюкзаки та канцелярські товари в ціновому сегменті "середній" та "середній +". За цей час мільйони школярів України гідно оцінили переваги продукції торгової марки KITE.

Високі стандарти якості товарів для школи KITE  були двічі підтверджені національною премією "Вибір року" в 2013 та 2014 роках.
 

KITE – це стиль та функціональність
 

Щорічно дизайнери торгівельної марки KITE створюють нові колекції рюкзаків та канцелярії для українського ринку. Кожна модель створюється індивідуально і є абсолютно унікальною.  Багато уваги при розробці колекції приділяється не тільки стилю, а й функціональності: ергономічні ручки, кишені, органайзери, світловідбиваючі елементи – це запорука комфорту користувачів.

 Родзинкою бренду KITE  є використання ліцензійних зображень, які роблять продукцію торгової маркиKITE бажаною серед дітей та підлітків. Adventure Time, Hello Kitty, Hot Wheels, Littlest Pet Shop, Monster High, Mia and me, My Little Pony, TransFormers, Princess Disney, Pop Pixie, Spider Man, Max Steel, Gapchinska, Monroe, футбольні клуби Manchester United, Barcelona, ACM – це перелік героїв, які з’являються на продукції KITE.  Щорічно перелік ліцензій поповнюється і актуалізується в залежності від вподобань і тенденцій.

 KITE – це безпека
 

Рюкзаки KITE пройшли тестування на базі Державного Інституту травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України, та були рекомендовані як рюкзаки ортопедичної конструкції для школярів. Рюкзаки KITE оснащені запатентованими ортопедичними системамиErgo Kids, Ergo Teens, Air Comfort та Comfort Fit. Вся продукція проходить гігієнічні випробування в Україні і є абсолютно безпечною для дітей. Більш детальну інформацію Ви можете знайти в розділі "Рекомендації".
 

KITE – це орієнтація на споживача
 

Щоб задовольнити наших споживачів, ми вивчаємо їх ключові потреби та вимоги до продукції.  При виробництві якісних і функціональних канцелярських товарів використовуються сучасні технології, ретельно вивчаються та враховуються всі дитячі вподобання. Приваблива ціна продукції KITE дуже подобається батькам, вони можуть придбати якісну продукцію для своїх дітей, яка служитиме протягом тривалого часу.

За десять років шкільна продукція KITE заслужено здобула любов великої кількості покупців в Україні. Якщо Ви досі не знайомі з товарами торгової марки KITE – пропонуємо якомога швидше оцінити їх переваги. 

KITE – створений з любов’ю!

в виде галереив виде списка